Ruszył nabór do konkursu dla kół naukowych

Wystartowała trzecia edycja konkursu na dofinansowanie inicjatyw wspierających rozwój kół naukowych. Łączny budżet konkursu wynosi 250 000 zł, a maksymalne dofinansowanie jednej inicjatywy to 20 000 zł.

Zdjęcie przedstawia grupę osób.

Celem konkursu jest wspieranie działalności kół naukowych poprzez finansowanie organizacji konferencji, szkół letnich, hackathonów, sesji warsztatowych oraz krajowych i międzynarodowych konkursów i zawodów konstrukcyjnych. Wnioski o dofinansowanie mogą składać koła naukowe działające na Politechnice Warszawskiej, a każde koło może ubiegać się o finansowanie tylko jednej inicjatywy.

W drugiej edycji konkursu dofinansowanie uzyskały m.in. takie inicjatywy jak: VIII Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków, EnsembleAI Hackathon, Wprowadzenie do świata sygnałów i Międzynarodowy Obóz Naukowy Studenckich Kół Naukowych Dychów 2024.

Więcej informacji na temat konkursu >>>