Webinarium „Własność intelektualna w Politechnice Warszawskiej”

Centrum Innowacji oraz Dział ds. Szkoleń  zapraszają na pierwszy z cyklu zaplanowanych webinariów. Inicjatywa związana jest z realizacją programu Patent PW.

Baner informacyjny
  • Temat:  Własność intelektualna w Politechnice Warszawskiej
  • Dla kogo: dla pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów
  • Kiedy: 15 czerwca godz.: 11:00 - 13:00
  • Gdzie: spotkanie online
  • Ekspert: Magdalena Cybulska, rzecznik patentowy, starsza specjalista ds. własności intelektualnej w PW

W trakcie spotkania będą przedstawione podstawowe informacje na temat ochrony własności intelektualnej w politechnicznej rzeczywistości, zostanie wskazany sposób ochrony wynalazków i know-how, system finansowania opłat urzędowych oraz struktura nowo powstałego Centrum Innowacji Politechniki Warszawskiej.

Co istotne, każdy z uczestników będzie miał możliwość zadania pytań prowadzącemu z zakresu własności intelektualnej na prowadzonym równolegle czacie.

Link do transmisji https://youtube.com/live/0jWCad3INrU?feature=share