Bezpłatne zajęcia sportowe - semestr zimowy 22/23

Już od 7 listopada br. pracownicy i doktoranci PW będą mogli ponownie skorzystać z oferty bezpłatnych zajęć sportowych.

Grafika przedstawiająca grafik zajęć sportowych

Zapisy na zajęcia >>>

Aby wziąć udział w zajęciach, należy zapisać się przez formularz zapisu. Każdy może zapisać się na dowolną liczbę zajęć. Nie musisz deklarować udziału w całym cyklu zajęć. Na zajęcia tai chi (piątki), zdrowego ciała i pływania można zapisywać się do godz. 14:00 dnia poprzedzającego zajęcia, a na zajęcia tai chi (czwartki), siatkówki, piłki nożnej i nordic do godz. 14:00 w dniu zajęć. W przypadku rezygnacji z zajęć po zapisaniu się prosimy o wysłanie maila na adres: sport@pw.edu.pl. Pozwoli to na odblokowanie miejsca dla innych chętnych.

Zajęcia są w 100% dofinansowane przez Politechnikę Warszawską w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza".

Plan zajęć:

ZAJĘCIA TERMIN ZAJĘĆ MIEJSCE ZAJĘĆ PROWADZĄCY ZAJĘCIA
zdrowe ciało

czwartki

pawilon sportowy Riviera (ul. Waryńskiego 12a) – sala mała Anna Zdun
pływanie

wtorki

w godz. 7.00-8.00

Dom Studencki „Akademik” przy Placu Narutowicza (ul. Akademicka 5) Robert Sałajczyk
pływanie

środy