Politechnika Warszawska
Politechnika Warszawska Uczelnia Badawcza

Sciencepreneurs’ Club #1 „Biznes po doktoracie”

Zapraszamy 23 maja o godz. 16 na pierwsze spotkanie Sciencepreneurs’ Club, który zrzesza przedsiębiorczych naukowców i innowatorów. Gościem specjalnym będzie dr Bartosz Górecki, Prezes Zarządzający QuickerSim Sp. z o.o.

dr Bartosz Górecki

Zapisy: https://forms.office.com/e/dMA9YYWQvQ

Bartosz Górecki – absolwent studiów magisterskich z Mechaniki i Budowy Maszyn na Wydziale MEiL PW. Doktor nauk technicznych z zakresu numerycznej mechaniki płynów. W czasie doktoratu uczestnik szkół letnich i zimowych w Monachium, Stuttgarcie, Bolonii, Goteborgu. Laureat pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszą pracę magisterską w zakresie symulacji cieplno-przepływowych. Od 2015 roku rozwija QuickerSim – firmę tworzącą oprogramowanie inżynierskie dla motoryzacji, energetyki. Alumn kursu Negotiation Mastery na Harvard Business School Online. Odpowiedzialny za business development obecnie 20-osobowej firmy. Pozyskuje do firmy kluczowych klientów. Zdobył pięć dofinansowanych projektów B+R dla firmy i o wiele więcej klientów. Pasjonat dzielenia się biznesowym doświadczeniem w środowisku politechnicznym.

Spotkania Sciencepreneurs’ Club organizowane są w ramach realizacji Akceleratora PW. Jest to inicjatywa współfinansowana z programu IDUB.