IDUB wyróżnia najlepszych kandydatów do Szkół Doktorskich

Prorektor Mariusz Malinowski i prof. Małgorzata Lewandowska spotkali się z najlepszymi kandydatami w rekrutacji do Szkół Doktorskich Politechniki Warszawskiej w roku akademickim 2021/2022 r.

Wspólne zdjęcie uczestników spotkanie.

W ramach realizacji na PW programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza finansowane są stypendia dla dziesięciu najlepszych kandydatów w rekrutacji do Szkół Doktorskich Politechniki Warszawskiej w bieżącym roku akademickim.

Dodatkowo, by szczególnie docenić młodych naukowców, prof. Mariusz Malinowski, Prorektor ds. Nauki wraz z prof. Małgorzatą Lewandowską, kierownik zespołu zarządzającego IDUB spotkali się z doktorantami i wręczyli im upominki. W spotkaniu uczestniczyli również kierownicy Szkół Doktorskich.

Doktoranci podczas wręczania upominków.