II Konferencja sprawozdawcza IDUB

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Uniwersytet Jagielloński zapraszają do udziału w II Konferencji sprawozdawczej dla uczelni uczestniczących w pierwszym konkursie w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”, organizowanej 8–9 września 2021 r. w Krakowie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu członków międzynarodowego zespołu ekspertów oceniającego wnioski konkursowe.

Grafika przedstawiająca datę i miejsce wydarzenia.

Tematyka konferencji będzie koncentrować się na działaniach związanych z inwestycjami w kapitał ludzki, w szczególności na zagadnieniach związanych z rekrutacją, rozwojem i zapewnieniem odpowiednich warunków pracy na uczelni dla najbardziej utalentowanych naukowców (w tym na wczesnych etapach kariery akademickiej) oraz dotychczasowych osiągnięciach w zakresie integracji potencjału uczelni uczestniczących w programie IDUB z innymi podmiotami. Konferencja umożliwia także przedstawienie inicjatyw podejmowanych przez uczelnie, które wzięły udział w konkursie i korzystają z tego tytułu z 2-procentowego zwiększenia subwencji.

Więcej informacji na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.