Sprawna Uczelnia: Strategia rozwoju - czym jest i dlaczego warto ją wdrażać w organizacji?

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z Edwardem Stanochem, specjalistą ds. zarządzania strategicznego.

Edward Stanoch

Data: 5 kwietnia 2022 r. (wtorek), godz. 14:00 - 15:30

Miejsce: online, MS Teams

Edward Stanoch - przedsiębiorca, konsultant biznesowy. Posiada blisko 23-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego i HR zdobyte w firmach: Bossard Consultants, Gemini Consulting, Cap Gemini. Przez 15 lat związany był z Hewitt Associates, później Aon Hewitt, gdzie w roku 2005 objął rolę Dyrektora Zarządzającego i członka zarządu odpowiedzialnego za rozwój rynku polskiego, przeprowadzając z sukcesem transformację firmy, w tym siedmiokrotne zwiększenie wielkości obrotów i poprawę rentowności firmy, między innymi dzięki wprowadzeniu na polski rynek badania zaangażowania pracowników „Najlepsi Pracodawcy”. Przez ostatnie 4 lata, już jako Partner w Aon Hewitt rozwijał Europejską Praktykę Talent, kierując zespołem doradczym i analitycznym w UK, Niemczech i Europie Środkowowschodniej.

Wieloletni i uznany wykładowca EMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, w zakresie zarządzania strategicznego. Mentor programu MIT Enterprise Forum Poland dla start-upów w ścieżce „Zdrowie” w zakresie formułowania i wdrożenia strategii rozwoju firmy oraz pomiaru postępu jej realizacji. Blisko współpracujący z funduszem venture capital Alfabeat głównie wspierając analizę strategiczną projektów będących przedmiotem zainteresowania funduszu. Więcej informacji >>>