I Międzynarodowe Fotoniczne Targi Pracy

Już 20 maja 2022 roku w Auli Gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej odbędą się, po raz pierwszy w Polsce, Międzynarodowe Fotoniczne Targi Pracy, które wpisują się w obchody Międzynarodowego Dnia Światła. Na targach obecna będzie delegacja klastra optycznego z Berlina-Brandenburgii.

Plakat wydarzenia

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepsze Koło Naukowe w obszarze Optyki i Fotoniki/studencki oddział SPIE/OSA/IEEE (szczegóły).

Skrócony program targów:

• 10:00 Otwarcie stoisk Fotonicznych Targów Pracy
  • 12-13 Walne Zgromadzenie PSP (Audytorium Wydziału Fizyki)
  • 13:15 Uroczyste otwarcie Targów, krótkie prezentacje firm, rozstrzygnięcie konkursów dla firm i kół/chapterów studenckich
  • 15.00 Zakończenie Fotonicznych Targów Pracy

Działanie jest współorganizowane w ramach realizowanego na PW programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza. Współorganizatorem wydarzenia jest Polska Platforma Technologiczna Fotoniki.

Plakat wydarzenia