Nowa edycja konkursu na granty dydaktyczne

Maksymalne dofinansowanie jednego grantu dydaktycznego nie może przekroczyć 100 tys. zł. Termin składania wniosków upływa 20 czerwca 2022 r.

Zdjęcie przedstawia rozmawiającą kobietę i mężczyznę.

Program grantów dydaktycznych jest realizowany w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” i przeprowadzany przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW. Idea ta ma  służyć równoważeniu priorytetów rozwojowych Uczelni. Przenosi konkursowy mechanizm aplikowania, stanowiący standard w sferze nauki, na grunt działań kształceniowych. W świetle przyjętych założeń proces przyznawania grantów ma przyczyniać się do zbudowania funkcjonujących w sposób ciągły mechanizmów doskonalenia kadry i promowania innowacyjnych praktyk. Mechanizmy te powinny wyławiać najciekawsze koncepcje, promować inicjatywy powstające na wydziałach oraz ułatwiać dzielenie się wiedzą w skali uczelni.

Konkurs skierowany jest do pracowników Politechniki Warszawskiej będących nauczycielami akademickimi, dla których jest ona podstawowym miejscem zatrudnienia.

Regulamin i załączniki są dostępne w zakładce KONKURSY (kliknij)