Aktualności

Przed nami uroczysta inauguracja projektu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

10 lutego 2020 roku Politechnika Warszawska oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dokonają uroczystej inauguracji projektu „Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza”. Wydarzenie odbędzie się w formule uroczystego posiedzenia Senatu PW, podczas którego zostanie wręczona pamiątkowa tablica.

Politechnika Warszawska rozpoczyna realizację projektu "Uczelnia Badawcza"

Data publikacji: 10.04.2020

Seminarium Uczelniane „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”

Podczas seminarium uczelnianego dotyczącego programu „Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza”, które odbyło się 4 grudnia 2019 r., wspólnota akademicka poznała szczegóły wniosku konkursowego Politechniki Warszawskiej, a także cele i zadania projektu „Uczelnia Badawcza”, który PW będzie realizowała przez najbliższe sześć lat.

Seminarium uczelniane: Uczelnia Badawcza

Data publikacji: 10.04.2020

Logo konkursu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”

Politechnika Warszawska w wyniku Konkursu MNiSW „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” uzyskała status uczelni badawczej. Seminarium Uczelniane poświęcone konsekwencjom tego faktu odbędzie się 4 grudnia 2019 r. w godzinach 14:30-17:00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Politechnika Warszawska w gronie 10 najlepszych ośrodków akademickich

Data publikacji: 10.04.2020

Rektor PW prof. Jan Szmidt i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin

Podczas oficjalnej konferencji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, która odbyła się 30 października 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, ogłoszono wyniki pierwszego konkursu w programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

„Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”

Data publikacji: 20.02.2013

Uroczysta inauguracja projektu